Канадські фахівці довели, що імідаклопрід не несе загрози для бджіл

Канадські фахівці з Федерального агентства по боротьбі з сільськогосподарськими шкідниками довели, що такий вид інсектицидів, як імідаклопрід, не несе в собі загрози для бджіл.

Так, вчені організації спільно з колегами з Агентства Сполучених Штатів Америки з охорони довкілля та Департаменту штату Каліфорнія з регулювання пестицидів провели попередню оцінку застосування даного виду інсектицидів для обробки насіння. Повідомляється, що своє оцінювання фахівці проводили на культурах, які є привабливими для бджіл.

У результаті, вченими було встановлено, що імідаклопрід майже не несе загрози для таких культур. Зокрема, не було виявлено потенційних рисків для дині, кавуна і чорниці. У свою чергу, мінімальні риски при застосуванні даних пестицидів були встановлені для бобових та різноманітних трав.

Необхідно підкреслити, що дослідження канадських і американських вчених проводилося на медоносних бджолах, тому фахівці припускають, що, наприклад, шершні можуть дещо по-іншому відреагувати на подібні інсектициди.

Категории: 

Опубликовано 16.02.2016 18:39