Чому ставки по депозитах в банках рекомендується уважно перевіряти

ставки по депозитах в банках

Як відомо, практично всі жителі нашої країни мають можливість вкладати власні кошти в банки під відсотки, тим самим отримуючи певний прибуток. Такі фінансові операції можуть виконувати виключно банки. Вкладення грошей в банках створюють можливість їм проробляти інші операції з грошима. Виходячи з цього, регулювання правової сфери відносин між вкладником та банком слід оглянути детальніше.

Закон «Про банки» говорить, що депозит представляє собою окремо виділену суму грошей, яка вноситься в банк в будь-якій формі. Вкладені гроші знаходяться на особистому рахунку вкладника та можуть бути передані йому у відповідності до умов договору, який підписується перед вкладенням. Власне, договірний документ між фінансовою установою та безпосередньо вкладником узгоджується перед надходженням грошей на рахунок. Про ставки по депозитах в банках ми і поговоримо далі.

Чого рекомендується дотримуватись перед додаванням грошей в банк 

Певні умови повернення фінансових вкладень можуть відрізнятись від тих, з якими вони були внесені. Це зазначається в договірному документі. Такі депозитні вкладення називають умовними. Умови не мають ніяким чином суперечити діючому закону України. Якщо термін зберігання умовних депозитів визначено договором - вони числяться як строкові. В той же час, не вказання строку договору визначає вклад як на вимогу.

Документ договору з банком включає кілька основних пунктів:

  1. Вид вкладу коштів фізичної або ж юридичної особи.
  2. Об’єм коштів, які перераховується на банківський вклад.
  3. Термін дії договору з банком.
  4. Встановлені умови перегляду розміру процентів, які сплачуються за попередньою домовленістю.
  5. Особливості припинення виконання договору до терміну його фактичного закінчення.
  6. Попередньо узгоджені банком та вкладником додаткові умови.

Лише банки мають право на депозити

В нашій країні доступна достатньо значна кількість різних банківських установ, які надають можливість вкласти в них певну грошову суму на депозитний рахунок. Проте, далеко не кожен з них може похвалитися насправді якісними умовами. Завдання може стати набагато простішим, адже є банки, які пропонують прозорі умови оформлення депозитів без всяких секретів. В сфері грошових внесків кваліфікований банк повинен успішно функціонувати не один рік і відрізнятися принципово якісним досвідом. Практично щоденне оновлення ринку фінансових послуг країни та світу потрапляє під невсипущий погляд експертів такого роду банків. Результатом такої діяльності виявляється надання прийнятного за умовами депозиту.

Підібрати успішного постачальника фінансових послуг реально шляхом вивчення списку лідерів ринку. Головним правилом успішної роботи завжди є індивідуальний підхід до кожного клієнта і доступна цінова політика. Обов'язкові консультації в робочий час в рівній мірі повинні бути. 

Інформація взята з сайту: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК»

Категории: 

Опубликовано 08.05.2020 19:52